11:04 | 02.03.18 | Նորություններ | 17607
Beeline-ը հայտարարել է հետվճարային Drive սակագնային փաթեթների պայմանների փոփոխության եւ կանխավճարային Drive փաթեթների գործարկման մասին։
Այսուհետ Drive Mini, Drive Midi, Drive Maxi եւ Drive Maxi+ փաթեթների դիմաց տրամադրվելու է համապատասխանաբար 15 ԳԲ, 40 ԳԲ, 65 ԳԲ եւ 100 ԳԲ ինտերնետ, թե՛ հետվճարային, թե՛ կանխավճարային համակարգում։ Փաթեթների արժեքները մնում են անփոփոխ՝ Drive Mini՝ 3000 դրամ, Drive Midi՝ 5000 դրամ, Drive Maxi՝ 7000 դրամ եւ Drive Maxi+՝ 10 000 դրամ։
«Մենք հետեւողականորեն աշխատում ենք մեր գործող փաթեթների վրա, որպեսզի բարելավենք դրանք ու առավել հարմարավետ եւ շահավետ դարձնենք մեր բաժանորդների համար», - ասել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Drive սակագնային փաթեթները տրամադրում են գերարագ ինտերնետ դյուրակիր համակարգիչների եւ WiFi/USB  մոդեմների համար։ Անցումը հնարավոր է միայն ինտերնետ սակագնային փաթեթների միջեւ։:

11:04 | 02.03.18 | News | 19659
Beeline announced the improvement of conditions of Drive postpaid tariff plan and launch of Drive prepaid tariff plan.
From now on Drive Mini, Drive Midi, Drive Maxi and Drive Maxi+ packages will be provided with respectively 15 GB, 40 GB, 65 GB and 100 GB internet both in prepaid and postpaid systems. The price of the packages will remain unchanged: Drive Mini: AMD 3000, Drive Midi: AMD 5000, Drive Maxi: AMD 7000 and Drive Maxi+: AMD 10 000.
“We consistently work on the improvement of our packages to make them convenient and beneficial for our subscribers,” Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin said.
Drive tariff plans are provided with ultra-high-speed internet for laptops and WiFi/USB  modems. You can change your tariff plan only in case of internet packages.