11:04 | 02.03.18 | Նորություններ | 17607
Beeline-ը հայտարարել է հետվճարային Drive սակագնային փաթեթների պայմանների փոփոխության եւ կանխավճարային Drive փաթեթների գործարկման մասին։
Այսուհետ Drive Mini, Drive Midi, Drive Maxi եւ Drive Maxi+ փաթեթների դիմաց տրամադրվելու է համապատասխանաբար 15 ԳԲ, 40 ԳԲ, 65 ԳԲ եւ 100 ԳԲ ինտերնետ, թե՛ հետվճարային, թե՛ կանխավճարային համակարգում։ Փաթեթների արժեքները մնում են անփոփոխ՝ Drive Mini՝ 3000 դրամ, Drive Midi՝ 5000 դրամ, Drive Maxi՝ 7000 դրամ եւ Drive Maxi+՝ 10 000 դրամ։
«Մենք հետեւողականորեն աշխատում ենք մեր գործող փաթեթների վրա, որպեսզի բարելավենք դրանք ու առավել հարմարավետ եւ շահավետ դարձնենք մեր բաժանորդների համար», - ասել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Drive սակագնային փաթեթները տրամադրում են գերարագ ինտերնետ դյուրակիր համակարգիչների եւ WiFi/USB  մոդեմների համար։ Անցումը հնարավոր է միայն ինտերնետ սակագնային փաթեթների միջեւ։:

11:04 | 02.03.18 | Новости | 19658
Beeline объявил об изменениях условий постоплатных тарифных пакетов Drive и запуске предоплатных пакетов Drive.
Отныне в рамках тарифных пакетов Drive Mini, Drive Midi, Drive Maxi եւ Drive Maxi+ будет предоставлено соответственно 15 ГБ, 40 ГБ, 65 ГБ и 100 ГБ интернета как в постоплатной, так и в предоплатной системе. Стоимость пакетов остается неизменной:
Drive Mini – 3000 драмов, Drive Midi – 5000 драмов, Drive Maxi – 7000 драмов и Drive Maxi+  – 10 000 драмов.
«Мы последовательно работаем над улучшением наших действующих тарифных планов, чтобы сделать их максимально удобными и выгодными для наших абонентов»,- отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
В рамках тарифных планов Drive предоставляется доступ в интернет для портативных компьютеров/ноутбуков и модемов WiFi/USB. Переход возможен только между тарифными планами интернета.