13:56 | 27.04.17 | Նորություններ | 14227
Ucom-ը տեղեկացնում է, որ Ունիվերսալ սակագնային պլանների բոլոր այն բաժանորդները, որոնք կակտիվացնեն MediaRoom հավելվածը մինչեւ հունիսի 30-ը, կկարողանան չորս ամիս շարունակ անվճար դիտել սպասված ֆուտբոլային հանդիպումները, հաղորդումները եւ սերիալները՝ անգամ տանից դուրս:
«Եվ ամենակարեւորը՝ հեռուստացույց նայելիս ինտերնետ ներառումներից ոչ մի մեգաբայթ չի սպառվի, իսկ ներառումներն սպառելուց հետո օգտագործված մեգաբայթերի համար գանձում չի կատարվի»,- ասված է հաղորդագրությունում:
Անհրաժեշտ է բեռնել հավելվածը, կարճ հաղորդագրությամբ ուղարկել «TV» բառը 145 կարճ համարին, ստանալ ակտիվացման կոդ եւ մուտքագրել այն հավելվածի համապատասխան դաշտում:
«Դեռեւս անցյալ տարվա ընթացքում, մեկնարկելով MediaRoom շարժական հեռուստատեսության հավելվածը, մենք գիտակցում էինք դինամիկ կյանքով ապրող մեր բաժանորդների բոլոր պահանջները: Եվ ընդամենը մի քանի ամիս անց կարող ենք վստահությամբ փաստել, որ շարժական հեռուստատեսությունն ավելի մատչելի ու ավելի հասանելի, քան հիմա, դեռ չի եղել»,- նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Առաջարկի շրջանակում Ունիվերսալ սակագնային պլանների բաժանորդներին հասանելի կլինի 55 հեռուստաալիք՝ 2 օրվա Catch Up-ի հնարավորությամբ:

13:56 | 27.04.17 | Новости | 15040
Абоненты тарифных планов Ucom Универсальный, которые активируют приложение MediaRoom до 30 июня, смогут 4 месяца подряд бесплатно смотреть все важные футбольные матчи, телепрограммы и сериалы, даже находясь вне дома.
При просмотре телевизионного контента не будут использоваться мегабайты из интернет-вложений, а по исчерпании вложений сумма за использованные во время просмотра мегабайты также не будет списываться со счета.
Необходимо скачать приложение, отправить SMS-сообщением слово “TV” на короткий номер 145, получить код активации, ввести его в соответствующее поле приложения и все.
“Еще в прошлом году при запуске приложения мобильного телевидения MediaRoom мы осознавали все требования наших абонентов, живущих динамичной жизнью. И всего через несколько месяцев мы можем с уверенностью заявить, что мобильное телевидение еще не было настолько доступным, как сейчас”, - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
В рамках предложения абонентам тарифных планов Универсальный будут доступны 55 телеканалов с возможностью двухдневной функции Catch-Up.