07:03 | 17.03.16 | Նորություններ | 3648
Beeline-ը հայտարարում է հեռախոսների եւ սմարթֆոնների համար գերարագ բջջային ինտերնետի «Մինի», «Միդի» եւ «Մաքսի» գործող փաթեթների կատարելագործման մասին:
«Beeline-ը զարգացնում է իր կողմից տրամադրվող ծառայությունները, ինչպես նաեւ հաշվի առնելով բաժանորդների ցանկությունները, գործարկում է ավելի մեծ ծավալով ինտերնետ փաթեթներ: Մենք շարունակում ենք աշխատել ծառայություններն ավելի պարզ եւ հարմար դարձնելու ուղղությամբ, եւ այժմ էլ ավելի մեծ թվով բաժանորդներ մեր առաջարկներում կգտնեն այն, ինչն առավելագույնս համապատասխանում է իրենց պահանջներին»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների համար փաթեթները տրամադրվում են 30 օր ժամկետով` սկսած միացման պահից:
«Մինի», «Միդի» եւ «Մաքսի» փաթեթների շրջանակում տրամադրվող ինտերնետի ծավալը կազմում է 50 ՄԲ, 250 ՄԲ եւ 500 ՄԲ, իսկ արժեքը` համապատասխանաբար 200, 600 եւ 800 դրամ:
«Մաքսի 1», «Մաքսի 3» եւ « Մաքսի 10» փաթեթներին միանալու դեպքում բաժանորդները կստանան 1 ԳԲ, 3 ԳԲ եւ 10 ԳԲ ծավալով գերարագ ինտերնետ` համապատասխանաբար 1000, 2500 եւ 6000 դրամի դիմաց:

07:03 | 17.03.16 | Новости | 5627
Beeline объявляет об улучшении действующих пакетов высокоскоростного мобильного интернета «Мини», «Миди», «Макси», для смартфонов и телефонов.
Пакеты были изменены исходя из растущих потребностей абонентов в объеме интернета. После редизайна Beeline предлагает пакеты с еще более лучшим соотношением цены и предоставляемого объема высокоскоростного интернета. Более того, теперь все интернет пакеты доступны абонентам предоплатной и постоплатной системы расчетов.
«Beeline развивает свои услуги и, учитывая пожелания абонентов, внедряет интернет пакеты с большим объемом трафика. Мы продолжаем работать над удобством и простотой, и теперь еще больше клиентов найдут в наших предложениях именно то, что им больше всего подходит», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Для абонентов предоплатной системы расчетов пакеты предоставляются сроком на 30 дней с момента подключения, и за этот период абоненты могут подключить неограниченное количество пакетов.
Объем интернета, предоставляемого пакетами «Мини», «Миди», «Макси» составляет 50 MB, 250 MB и 500 MB, а стоимость – 200, 600 и 800 драмов соответственно. При подключении пакетов «Макси 1», «Макси 3» и «Макси 10» абоненты получат 1 ГБ, 3 ГБ и 10 ГБ высокоскоростного интернета за 1000, 2500 и 6000 драмов соотвественно.