14:16 | 21.10.15 | Նորություններ | 2896
Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը բաց դասով հանդես է եկել Առաջնորդության դպրոցում՝ «Նոր Հորիզոններ» թեմայով։
Երեւանի «Բեստ Վեստեռն Կոնգրես» հյուրանոցում Անդրեյ Պյատախինը բաց դասի մասնակիցներին ներկայացրել է բիզնեսի կառավարման ժամանակակից համակարգերը, խոշոր ընկերություններում աշխատելու միջազգային իր փորձը, կիսվել հաջողակ լինելու եւ նպատակներն իրականություն դարձնելու իր անձնական օրինակով։
«Ժամանակակից տեխնոլոգիաները, ինովացիոն մոտեցումները դարձել են բիզնեսի զարգացման եւ կայացման խթանիչ ուժը, դրանք օգնում են արագ արձագանքել շուկայի միտումներին եւ բացահայտել նոր հորիզոններ։ Փորձեք հասնել նորանոր բարձրունքների օգտագործելով թվային տեխնոլոգիաները ձեր առօրյա կյանքում՝ ի նպաստ Ձեր իսկ ապագայի։ Հուսով եմ, որ այսօրվա իմ բաց դասը կօգնի ձեր կյանքը դարձնել ավելի լավ եւ բացահայտել ձեր ուժեղ կողմերը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

14:16 | 21.10.15 | Новости | 4775
Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин провел открытый урок на тему «Новые горизонты» в Школе лидерства.
В ереванском отеле «Бест Уэстерн Конгресс» Андрей Пятахин представил участникам открытого урока современную систему управления бизнесом, свой опыт работы в крупных международных компаниях, поделился собственным примером успеха и достижения целей.
«Современные технологии, инновационные подходы стали стимулом для развития и становления бизнеса. Они помогают быстро реагировать на тенденции рынка и открывать новые горизонты. Старайтесь достигать все новых высот с использованием цифровых технологий в повседневной жизни ради своего же будущего. Надеюсь, сегодняшний открытый урок поможет вам сделать свою жизнь лучше и раскрыть свои сильные стороны», - сказал гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.