14:16 | 21.10.15 | Նորություններ | 2896
Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը բաց դասով հանդես է եկել Առաջնորդության դպրոցում՝ «Նոր Հորիզոններ» թեմայով։
Երեւանի «Բեստ Վեստեռն Կոնգրես» հյուրանոցում Անդրեյ Պյատախինը բաց դասի մասնակիցներին ներկայացրել է բիզնեսի կառավարման ժամանակակից համակարգերը, խոշոր ընկերություններում աշխատելու միջազգային իր փորձը, կիսվել հաջողակ լինելու եւ նպատակներն իրականություն դարձնելու իր անձնական օրինակով։
«Ժամանակակից տեխնոլոգիաները, ինովացիոն մոտեցումները դարձել են բիզնեսի զարգացման եւ կայացման խթանիչ ուժը, դրանք օգնում են արագ արձագանքել շուկայի միտումներին եւ բացահայտել նոր հորիզոններ։ Փորձեք հասնել նորանոր բարձրունքների օգտագործելով թվային տեխնոլոգիաները ձեր առօրյա կյանքում՝ ի նպաստ Ձեր իսկ ապագայի։ Հուսով եմ, որ այսօրվա իմ բաց դասը կօգնի ձեր կյանքը դարձնել ավելի լավ եւ բացահայտել ձեր ուժեղ կողմերը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

14:16 | 21.10.15 | News | 3664
Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin conducted an open lecture at the Leadership School on “New Horizons” theme.
Andrey Pyatakhin presented the participants of the open lecture the modern systems of business administration, his experience in working for large companies, shared with his success story and personal experience in reaching his goals.
“Modern technologies and innovative approaches have become a driving force in the establishment and development of businesses, helping them to quickly respond to market trends and discover new horizons. Try to reach new heights by using digital technologies in your everyday live for your future. I hope my open lecture today will help make your life easier and reveal your fortes”, said Andrey Pyatakhin, Beeline Armenia CEO.