09:49 | 18.09.15 | Նորություններ | 2787
Beeline-ն այսօր կմասնակցի Զբաղվածության պետական ծառայության կազմակերպած աշխատանքի ամենամյա տոնավաճառին։
Beeline-ում նշել են, որ ընկերության աշխատակազմի համալրման բաժնի աշխատակիցներն աշխատանքի տոնավաճառի այցելուներին եւ աշխատանք փնտրողներին կներկայացնեն աշխատատեղերի ընտրության հնարավորություն տեխնոլոգիական, ֆինանսական, իրավաբանական, մարքեթինգի եւ սպասարկման ոլորտներում:
«Հանդիսանալով խոշորագույն գործատուներից մեկը Հայաստանում՝ Beeline-ը մշտապես մասնակցում է նման միջոցառումների` փորձելով մեր ընկերության կազմում ներգրավել նոր գաղափարներ ունեցող երիտասարդների: Այսօր եւս մենք ներկայացնում ենք աշխատատեղեր ընկերության տարբեր ստորաբաժանումներում եւ հրավիրում բոլոր ցանկացողներին` օգտագործելու հեռահաղորդակցության առաջատար օպերատորի թիմին միանալու այս հնարավորությունը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

09:49 | 18.09.15 | Новости | 3594
Beeline примет сегодня участие в ежегодной ярмарке труда, организованной Государственной службой занятости Армении.
В Beeline отметили, что сотрудники отдела кадров компании представят посетителям ярмарки и соискателям существующие возможности трудоустройства в области технологий, финансов, юриспруденции, маркетинга и обслуживания.
«Будучи одним из крупнейших работодателей Армении, Beeline всегда участвует в подобных мероприятиях, стараясь внедрять в компанию молодых людей со свежими идеями. Сегодня мы снова представляем вакансии в разных отделах компании и приглашаем всех желающих воспользоваться возможностью и присоединиться к команде ведущего телекоммуникационного оператора», - сказал гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.