09:46 | 11.12.09 | Նորություններ | 2681
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏելը» գործարկել է Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման 25-րդ գրասենյակը Երեւանում:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամլո ծառայությունում, նոր գրասենյակը տեղակայված է Էրեբունի 18/5 հասցեում:
«Նոր գրասենյակների բացումը հաճախորդների սպասարկման որակի բարելավման հետեւողական քաղաքականության մի մասն է: Վերջին ամիսների ընթացքում մենք բացել ենք վաճառքի եւ սպասարկման մի քանի տասնյակ նոր գրասենյակներ: Այսօր Beeline-ի թե ֆիքսված, թե բջջային կապի բաժանորդները կարող են ամենաբազմազան հարցերով դիմել մեր գրասենյակներ, որտեղ նրանք կստանան որակյալ սպասարկում եւ օգնություն»,- ասել է «ԱրմենՏելի» գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ներկայումս Հայաստանում գործում է Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման 81 գրասենյակ, որոնցից  25-ը` Երեւանում:

09:46 | 11.12.09 | News | 3401
Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” opened the 25th sales and customer service office of Beeline in Yerevan.
Mediamax was informed in the press service of the company that the office is located at 18/5 Erebuni Street.
“Opening of new offices is a part of the consistent and planned policy on improving the quality of customer service. In the recent months we have successfully opened dozens of offices and today the subscribers of landline and mobile connection Beeline can turn to our offices for a widest range of questions, where they will be provided qualified aid and support”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.
As of today, there are 81 sales and customer service offices of Beeline functioning in Armenia, 25 of which in Yerevan.