10:23 | 26.05.09 | Նորություններ | 4039
Երևան /Մեդիամաքս/. «Վիվասել-ՄՏՍ» բջջային օպերատորի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը Մեդիամաքսին շնորհավորել է 10-ամյակի կապակցությամբ:
«Վիվասել-ՄՏՍ»-ի համար` որպես ՀՀ առաջատար բջջային օպերատորի, տեղեկատվության արժեքը դրա օգտակարությունն է, արագությունը եւ ճշգրտությունը, ինչպես նաեւ պատասխանատվությունը: Բիզնես-նորությունները Հայաստանում արագ աճող հատվածն են, եւ Մեդիամաքսը այդ ոլորտի առաջամարտիկն է, ով օպերատիվ նորություններ է հաղորդում ֆինանսների, բիզնեսի եւ մրցակցության մասին: Մեդիամաքսի շնորհիվ ֆինանսական եւ գործարար ոլորտի ներկայացուցիչները տեղեկատվություն են ստանում հենց այն ձեւով, որը նրանց անհրաժեշտ է:
Բիզնես-նորությունների արհեստավարժ մատուցումը միայն առաջատար տեղեկատվական գործակալությունների տարբերիչ առանձնահատկությունն է, եւ Մեդիամաքսը չափանիշներ է սահմանում: Մեդիամաքսը մշտապես առաջնորդվել է նորարարություններին եւ տեղեկացնելու արվեստին իր հավատարմությամբ:
Մեդիամաքսը նաեւ օգնում է հայաստանյան ընկերություններին կապ հաստատել իրենց հաճախորդների հետ` կարեւոր նորություններ տարածելով ընկերությունների ռազմավարությունների, ապրանքատեսակների եւ ծառայությունների մասին` ստեղծելով եւ պահպանելով հաղորդակցության ուղիներ տնտեսվարող սուբյեկտների եւ նրանց ծառայությունների բազմաթիվ սպառողների միջեւ:
«Վիվասել-ՄՏՍ»-ի անունից անկեղծորեն հաջողություն են ցանկանում Մեդիամաքսի թիմին եւ գործակալությանը խնդրում եմ շարունակել հավատալ Հայաստանին` ի շահ մեր երկրի լավագույն ապագայի»,- ասվում է Ռալֆ Յիրիկյանի ուղերձում:
Մեդիամաքս գործակալությանը շնորհավորել է նաեւ «Վիմպելկոմ» ԲԲԸ ԱՊՀ երկրներում հասարակայնության հետ կապերի գծով ղեկավար Արտյոմ Մինաեւը.
«Մեդիամաքսը բարձր պրոֆեսիոնալիզմի օրինակ է իր գործունեության բոլոր ոլորտներում: Վստահ եմ, որ բոլորին դուր է գալիս կարդալ գործակալության նյութերը, որոնք չեն խեղաթյուրում իրականությունը եւ տեղեկատվությունը փոխանցում են հասկանալի եւ օբյեկտիվ ձեւով: Կցանկանայի նշել նաեւ Մեդիամաքսի ճկունությունը ԶԼՄ-ների մոնիտորինգի ոլորտում մեր ընկերության հետ փոխգործակցության ընթացքում. միշտ հաճելի է, երբ կապալառուն ընդառաջում է հաճախորդին եւ ոչ միայն ամբողջությամբ հաղթահարում է առաջադրված խնդիրները, այլեւ մշտապես ձգտում է օպտիմալացնել եւ բարելավել իր արտադրանքը»:

10:23 | 26.05.09 | Новости | 4945
Ереван /Медиамакс/. Генеральный директор мобильного оператора «Виваселл-МТС» Ральф Йирикян поздравил Медиамакс с 10-летием.
«Для «Виваселл-МТС» как для лидирующего мобильного оператора Армении ценность информации заключается в ее полезности, скорости и точности, а также - ответственности. Деловые новости являются быстро растущим сегментом в Армении, и Медиамакс является пионером в этой сфере, предоставляя оперативные новости о финансах, бизнесе и конкуренции. Благодаря Медиамакс представители финансовой и деловой сфер получают информацию именно в той форме, какая им необходима.
Профессиональное представление деловых новостей является отличительной чертой лишь передовых информационных агентств, и Медиамакс устанавливает стандарты. Медиамакс всегда был движим приверженностью постоянным инновациям и искусству информирования.
Медиамакс также помогает армянским компаниям устанавливать связь со своими клиентами, распространяя важные новости о стратегии компаний, продуктах и услугах, создавая и поддерживая каналы коммуникаций между субъектами бизнеса и многочисленными потребителями их услуг.
От имени «Виваселл-МТС» я искренне желаю успеха комаде Медиамакс и прошу агентство продолжать верить в Армению во благо лучшего будущего для нашей страны», - говорится в послании Ральфа Йирикяна.
Агентство Медиамакс поздравил также руководитель Службы по связям с общественностью по странам СНГ ОАО «ВымпелКом» Артем Минаев:
«Медиамакс являет собой пример высокого уровня профессионализма во всех видах своей деятельности. Уверен, всем нравится читать материалы агентства, которые не искажают действительность и передают информацию в понятной и объективной форме. Также хочется отметить гибкость при взимодействии с нашей компанией в области предоставления мониторинга СМИ - всегда приятно, когда подрядчик идет навстречу клиенту и не только полностью справляется с поставленными задачами, но и постоянно стремится оптимизировать и улучшать свой продукт».