16:35 | 09.10.17 | Նորություններ | 22730
Գրասենյակը գործում է օդանավակայանի ժամանման սրահում եւ հասանելի է բոլոր այցելուներին։ Այն աշխատում է շուրջօրյա եւ առանց ընդմիջումների։ Հաճախորդները կարող են դիմել նոր գրասենյակ Beeline-ի ծառայությունների հետ կապված ցանկացած հարցով։
«Զվարթնոց»-ի ժամանման սրահում այս տարվա օգոստոսից արդեն գործում է Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ, որը հասանելի է միայն ժամանող ուղեւորներին։ Այնտեղ հնարավոր է ձեռք բերել հեռախոսահամար եւ լիցքավորում անել։
«Այսօր մենք բացում ենք մեզ համար շատ կարեւոր վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ։ Օդանավակայանն այն վայրն է, որտեղ կյանքը եռում է օրը 24 ժամ։ Սա այն սահմանն է, որտեղ երկրի հյուրերը կարող են առաջին անգամ ծանոթանալ Հայաստանին եւ կապ հաստատել երկրի հետ, իսկ մեր բաժանորդները կարող են նախապատրաստվել իրենց ճանապարհորդությանը։ Վստահ եմ, որ այս գրասենյակի առկայությամբ ու մեր ռոումինգի մատչելի ծառայությունների շնորհիվ մեր բաժանորդներին ավելի հարմար կլինի ճանապարհորդել»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Օդանավակայանում լիարժեք ծառայություններ տրամադրող գրասենյակ ունենալը շատ կարեւոր էր մեզ համար, քանի որ այն իսկապես պահանջված է մեր բաժանորդների կողմից»,- ընդգծել է Հայաստանում Beeline-ի կոմերցիոն տնօրեն Հայկ Կարապետյանը։

Beeline opened new sales and customer care office at Zvartnots Airport.
The office at the arrival hall will be available for all visitors, providing them with all Beeline services. It will operate 24 hours a day without breaks.
Beeline launched its new sales and customer care office at arrival hall in August this year. It is available for arriving passengers only. They can acquire a phone number, as well as refill the account of existing numbers.
“We are opening today a very important sales and customer care office. Airport is the place where life is active all day long. This is the border where guests of Armenia get acquainted and connect with the country, while our subscribers prepare for their flights. I am convinced that with this office and our affordable roaming services subscribers will be able to travel with more convenient conditions,” Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin said.
“We attach special importance to having an office with all Beeline services at the airport, since those services are really demanded among the subscribers,” Commercial Director of Beeline Hayk Karapetyan stressed.