16:53 | 07.09.17 | Նորություններ | 23429
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ մինչեւ սեպտեմբերի 21-ը ներառյալ Samsung Galaxy Note8 պատվիրելու դեպքում գնորդը նաեւ կստանա Samsung DeX աքսեսուար:
«Samsung Galaxy Note8» սմարթֆոնի գինը 579 900 դրամ է: Սարքը կարելի է գնել կանխիկ եւ ապառիկ եղանակով:
Պատվերը կարելի է տեղադրել առցանց կամ այցելելով ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոն: Առցանց պատվիրելուց հետո անհրաժեշտ է մինչեւ սեպտեմբերի 21-ը ներառյալ այցելել մոտակա սպասարկման կենտրոն՝ վճարում կատարելու համար:
Կանխիկ եղանակով գնման պատվերը տեղադրելիս` անհրաժեշտ է ամբողջությամբ վճարել սմարթֆոնի արժեքը, իսկ ապառիկի դեպքում՝ կանխավճարի գումարը (նախատեսված լինելու դեպքում) կրկին մինչեւ ս.թ. սեպտեմբերի 21-ը` ներառյալ:
Բաժանորդները կկարողանան ստանալ Samsung Galaxy Note8 հեռախոսը եւ Samsung DeX աքսեսուարը՝ սկսած ս.թ. սեպտեմբերի 22-ից՝ ներկայացնելով անձը հաստատող փաստաթուղթ:
«Հերթական անգամ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ն իր բաժանորդներին հասանելի է դարձնում նոր բարձրակարգ սմարթֆոն, այս անգամ՝ «Samsung Galaxy Note8» սմարթֆոնը, որն առանձնանում է առաջադեմ լուծումներով եւ յուրահատուկ դիզայնով: Մեզ համար կարեւոր է, որ մեր բաժանորդները ցանկության դեպքում կարողանան օգտվել շարժական հաղորդակցության ամենանորարարական, բարձրորակ եւ հարմարավետ սարքերից»,-ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

16:53 | 07.09.17 | Новости | 25524
ВиваСелл-МТС сообщает, что заказав смартфон «Samsung Galaxy Note8» до 21-го сентября, 2017г. включительно, также можно получить аксессуар «Samsung DeX».
Цена смартфона «Samsung Galaxy Note8» - 579 900 драм. Устройство можно приобрести как наличным платежом, так и в рассрочку.
Заказать можно онлайн или посетив центр обслуживания ВиваСелл-МТС. При онлайн заказе необходимо посетить ближайший центр обслуживания до 21-го сентября, 2017г. включительно для совершения оплаты. При оформлении заказа для покупки наличным платежом необходимо полностью оплатить стоимость смартфона, а при оформлении покупки в рассрочку – сумму предоплаты (если она предусмотрена), также до 21-го сентября, 2017г.
Абоненты смогут получить «Samsung Galaxy Note8» и аксессуар «Samsung DeX» с 22 сентября, 2017 г. представив удостоверяющий личность документ.
«В очередной раз ВиваСелл-МТС предлагает своим абонентам новый высококлассный смартфон, на этот раз – смартфон «Samsung Galaxy Note8», выделяющийся инновационными решениями и оригинальным дизайном. Для нас важно, чтобы наши абоненты при желании могли пользоваться новейшими, удобными и высококачественными устройствами мобильной связи»,- сказал генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.