12:43 | 23.03.17 | Նորություններ | 14752
Beeline-ում այսօր հայտարարված է «Հաճախորդի օր», որի շրջանակում ընկերության ղեկավար անձնակազմը, ինչպես նաեւ տարբեր ստորաբաժանումների աշխատակիցներ (ընդհանուր թվով ավելի քանի հիսուն աշխատակից) ողջ Հայաստանի տարածքում գտնվող վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում ամբողջ օրն անմիջապես շփվում եւ աշխատում են հաճախորդների հետ:
Մասնավորապես, ընկերության ղեկավար անձնակազմը ներկայացնում է հաճախորդներին Quatro ծառայությունը, որի շրջանակում բաժանորդներին տրամադրվում է օպտիկակական ինտերնետ մինչեւ 100 Մբ/վ արագությամբ, բջջային անսահմանափակ հեռախոսազանգեր ցանցի ներսում, գերարագ բջջային ինտերնետ եւ ժամանակակից հեռուստատեսություն:
«Այսօր Beeline–ի աշխատակազմը փորձեց եւս մեկ քայլ ավելի մոտ կանգնել իր բաժանորդներին, աշխատել նրանցից յուրաքանչյուրի հետ անհատապես, լսել նրանց հարցերը եւ լուծում տալ խնդիրներին: «Հաճախորդի օր»-ը Beeline-ում դա մի շատ արդյունավետ եւ օգտակար գործիք է, երբ հաճախորդներին ներկայացնում ենք ընթացիկ ծառայությունները եւ ստանում հետադարձ կապ նրանց առավել հուզող հարցերի առնչությամբ: Հենց այսպիսի միջոցառումների անցկացումն էլ մեզ հնարավորություն է տալիս առաջարկելու էլ ավելի պարզ եւ հարմար ծառայություններ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

Today Beeline announced to be the Customer Day. The company’s managers and staff from different departments (more than 50 people in total) will directly communicate with customers in Beeline sale offices throughout Armenia.
In particular, the managers will introduce Quatro service to subscribers, which provides fiber optic internet connection of up to 100 Mb/s, unlimited calls within Beeline mobile network, extra fast mobile internet and modern TV services.
“Today Beeline employees tried to make another step towards the subscribers, work individually with each of them, listen to their questions and solve their problems. Customer Day in Beeline is a very efficient and useful tool for the company. We present current services to subscribers and get feedback on the most relevant issues. Thanks to such events, we can offer the simplest and the most convenient services,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.