12:43 | 23.03.17 | Նորություններ | 14752
Beeline-ում այսօր հայտարարված է «Հաճախորդի օր», որի շրջանակում ընկերության ղեկավար անձնակազմը, ինչպես նաեւ տարբեր ստորաբաժանումների աշխատակիցներ (ընդհանուր թվով ավելի քանի հիսուն աշխատակից) ողջ Հայաստանի տարածքում գտնվող վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում ամբողջ օրն անմիջապես շփվում եւ աշխատում են հաճախորդների հետ:
Մասնավորապես, ընկերության ղեկավար անձնակազմը ներկայացնում է հաճախորդներին Quatro ծառայությունը, որի շրջանակում բաժանորդներին տրամադրվում է օպտիկակական ինտերնետ մինչեւ 100 Մբ/վ արագությամբ, բջջային անսահմանափակ հեռախոսազանգեր ցանցի ներսում, գերարագ բջջային ինտերնետ եւ ժամանակակից հեռուստատեսություն:
«Այսօր Beeline–ի աշխատակազմը փորձեց եւս մեկ քայլ ավելի մոտ կանգնել իր բաժանորդներին, աշխատել նրանցից յուրաքանչյուրի հետ անհատապես, լսել նրանց հարցերը եւ լուծում տալ խնդիրներին: «Հաճախորդի օր»-ը Beeline-ում դա մի շատ արդյունավետ եւ օգտակար գործիք է, երբ հաճախորդներին ներկայացնում ենք ընթացիկ ծառայությունները եւ ստանում հետադարձ կապ նրանց առավել հուզող հարցերի առնչությամբ: Հենց այսպիսի միջոցառումների անցկացումն էլ մեզ հնարավորություն է տալիս առաջարկելու էլ ավելի պարզ եւ հարմար ծառայություններ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

12:43 | 23.03.17 | Новости | 16813
В Beeline сегодня объявлен «День клиента», в рамках которого руководящий персонал компании, а также сотрудники различных отделов, в общей сложности более пятидесяти человек, в течение всего дня будут общаться и работать с клиентами в офисах продаж и обслуживания Beeline по всей стране.
Мероприятие проводится в рамках программы по повышению качества обслуживания клиентов, а его цель - на основе обратной связи, полученной от клиентов, улучшить и сделать услуги Beeline максимально удобными и простыми. В частности, руководящий персонал Beeline представил клиентам новую линейку услуг Quatro, которая позволяет клиентам получить безлимитный домашний интернет со скоростью до 100 Мб/с, безлимитные звонки в мобильной сети Beeline, высокоскоростной мобильный интернет и современное телевидение.
«Сегодня сотрудники Beeline, в том числе и руководители компании, стали еще на шаг ближе к клиенту, поработали персонально с каждым абонентом по отдельности, выслушали их вопросы и предложения и помогли решить проблемы. «День клиента» в Beeline - эффективный и полезный инструмент представить клиентам актуальные услуги и получить обратную связь о самых волнующих абонентов вопросах. Именно такие мероприятия помогают нам предлагать максимально простые и удобные услуги для наших абонентов»,- отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
С 11 марта по 30 апреля включительно все новые абоненты FTTB, которые подключатся к тарифным планам Neo Max или Quatro Best/Quatro Max, смогут приобрести смартфон Beeline Smart 8 за 1 драм.