12:34 | 21.10.16 | Նորություններ | 12744
Ucom-ը տեղեկացնում է, որ այսօրվանից հնարավոր է գրանցվել 044.ucom.am կայքում եւ նոյեմբերի 1-3 մասնակցել նոր 044 կոդով սկսվող հատուկ հեռախոսահամարների էլեկտրոնային աճուրդին:
Աճուրդին կներկայացվի 33 հատուկ հեռախոսահամար: Համարների ցանկին, դրանց նվազագույն արժեքներին եւ աճուրդի անցկացման պայմաններին հնարավոր է ծանոթանալ 044.ucom.am-ում:
Աճուրդի արդյունքում հավաքագրված ամբողջ հասույթը տրամադրվելու է Ucom Հիմնադրամին՝ բարեգործական ծրագրեր իրականացնելու համար:
«Մենք լիահույս ենք, որ բարեգործական աճուրդի արդյունքում հավաքագրված գումարը մեզ թույլ կտա շատ կարեւոր նախագծեր իրականացնել ու մեծ թվով ընտանիքներին հույս ներշնչել ապագայի նկատմամբ»,- նշել է Ucom Հիմնադրամի տնօրեն Աշոտ Բարսեղյանը:

12:34 | 21.10.16 | Новости | 14855
С сегодняшнего дня открыта возможность регистрации на сайте 044.ucom.am с целью участия в электронном аукционе специальных номеров с кодом 044, который пройдет с 1 по 3 ноября.
На аукционе будет представлено 33 специальных телефонных номера. Со списком номеров, их минимальной стоимостью и условиями проведения аукциона можно также ознакомиться на сайте 044.ucom.am.
Все средства, собранные в результате аукциона, будут предоставлены Фонду Ucom для реализации благотворительных целей.
«Мы надеемся, что собранная в результате благотворительного аукциона сумма позволит нам реализовать ряд важных программ и вселить надежду на будущее большому числу семей», - отметил директор Фонда Ucom Ашот Барсегян.