17:25 | 19.10.16 | Նորություններ | 12543
Երեք ամսվա ընթացքում ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի «Վաճառքի եւ սպասարկման դպրոց» է հաճախել եւ համապատասխան գիտելիքներ ձեռք բերել 12 բուհի 59 ուսանող:
«Այս ծրագրի միջոցով դուք ծանոթացել եք ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի բիզնես կառավարման մոդելին եւ որդեգրած արժեհամակարգին: Դա թույլ է տալիս գնահատել, թե ինչպես ենք հաջողել արձանագրել ձեռքբերումներ, լինել մրցունակ, ոլորտի առաջատար եւ պահպանել այդ դիրքերը: Անչափ կարեւոր է, որպեսզի ձեր վերլուծությունների արդյունքում արձանագրեք, որ այդ ամենին հասնելու հարցում կարեւոր տեղ է ունեցել մեր ընկերության սպասարկման մշակույթը: Անկախ այն հանգամանքից, թե որտեղ կաշխատեք ապագայում, հիշեք, որ ձեր հաջողության երաշխիքը բարձրակարգ, քաղաքակիրթ սպասարկումն է: Քաղաքացու հետ շփման օղակը աշխատակիցն է: Նա է կազմակերպության դեմքը, ում հետ շփման միջոցով է քաղաքացին պատկերացում կազմում ընկերության մասին: Բարեհամբույր սպասարկումը, բաժանորդին կողմնորոշելու պատրաստակամությունը, նրա գոհունակության ցուցիչը միշտ պետք է լինեն սպասարկման ոլորտի աշխատակցի ուշադրության կենտրոնում: Ուզում եմ հավատալ, որ այն, ինչ սովորեցիք այստեղ՝ կկիրառեք նաեւ ձեր հետագա գործունեության ընթացքում: Խելացի եւ բարեկիրթ հաղորդակցությունը մարդկային հարաբերությունների բանալին է»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

17:25 | 19.10.16 | Новости | 14205
В течение трех месяцев «Школу продаж и обслуживания» ВиваСелл-МТС прошли и соответствующие знания приобрели 59 студентов 12 вузов.
«Благодаря этой программе вы познакомились с моделью бизнес-управления и системой ценностей ВиваСелл-МТС. Это позволит вам понять, как мы добились успехов, как стали конкурентоспособными, лидерами сферы и как сохранили свои позиции. Крайне важно, чтобы в результате анализа вы пришли к выводу, что важную роль во всем этом сыграла культура обслуживания нашей компании. Независимо от того, где вы будете работать в будущем, помните, что залог вашего успеха – высококлассный, цивилизованный сервис. Звено общения с гражданином – это ваш сотрудник. Он – лицо компании, в общении с которым гражданин составляет представление о компании. Доброжелательное обслуживание готовность помочь клиенту сориентироваться, уровень его удовлетворенности должны быть в центре внимания сотрудников сферы услуг. Хочется верить, что в своей дальнейшей работе вы будете применять то, чему научились здесь. Умное и доброжелательное общение – ключ к человеческим отношениям», - сказал гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.