17:20 | 04.03.16 | Նորություններ | 6179
Գարնան տոներին ընդառաջ՝ Orange-ն ընդլայնել է բջջային հեռախոսների տեսականին՝ ավելացնելով նոր գունավոր մոդելներ:
Այս տարի թողարկված Samsung Galaxy A3 եւ Samsung Galaxy A5 սմարթֆոններն արդեն վաճառքում են՝ ավանդական սեւ եւ սպիտակ գույներից բացի նաեւ ոսկեգույն եւ վարդագույն երանգներով:
«Տոնական միամսյակի կապակցությամբ սիրելի կանանց եւ աղջիկների համար նվեր ընտրելու ժամանակն է: Հեռախոսների տեսականին թարմացնելիս հատուկ ուշադրություն ենք դարձրել վարդագույն եւ ոսկեգույն երանգներին, քանի որ դրանք հատկապես կհետաքրքրեն եւ կուրախացնեն գեղեցիկ սեռի ներկայացուցիչներին: Նոր գունավոր մոդելները հասանելի են թե՛ երեւանյան, թե՛ մարզային վաճառքի սրահներում: Ունիվերսալ փաթեթներին միանալիս այս սմարթֆոնների կարելի ձեռք բերել հատուկ գնով եւ տարաժամկետ վճարման պայմաններով»,- նշել է Օրանժ Արմենիայի Մարքեթինգի տնօրեն Տիգրան Սաֆարյանը:

В преддверии весенних праздников Orange Armenia расширил ассортимент телефонов с яркой расцветкой.
Выпущенные в этом году смартфоны Samsung Galaxy A3 и Samsung Galaxy A5 помимо традиционных белых и черных моделей представлены также в золотой и розовой расцветках.
«В связи с праздничным месяцем пришло время выбрать подарки для любимых женщин и девушек. Обновляя ассортимент телефонов, мы обратили особое внимание на розовые и золотые оттенки, поскольку они особенно заинтересуют и порадуют представительниц прекрасного пола. Новые цветные модели доступны как в ереванских, так и в региональных салонах продаж. Подключившись к универсальным пакетам, эти пакеты можно приобрести по специальной цене и в рассрочку», - отметил директор по маркетингу Оранж Армения Тигран Сафарян.