17:27 | 22.02.16 | Նորություններ | 3763
Հայաստանում Beeline-ի Հասարակայնության հետ կապերի ղեկավար Տաթեւ Այրումյանը հանդես է եկել «Նորարարական մոտեցումները եւ գործիքները PR-ում»  դասախոսությամբ «Մարքեթինգը որպես բիզնեսի խթան» մասնագիտական հանդիպման շրջանակում։
Հանդիպումը կազմակերպվել էր Global Media Lab ընկերության կողմից Հայաստանում իր գործունեության բնույթով առաջինը հանդիսացող «Marketers Community» նախագծի շրջանակում:
Տաթեւ Այրումյանը վարպետության դասի մասնակիցներին ներկայացրել է PR-ի ժամանակակից մոտեցումներն ու մեխանիզմները, ոլորտում կիրառվող նորարական մեթոդները եւ հիմնական գործիքների կիրառումը Beeline-ի օրինակով, կիսվել է հաջողության հասնելու եւ նպատակներն իրականացնելու անձնական փորձով։
«Նախեւառաջ ցանկանում եմ շնորհակալություն հայտնել հանդիպման կազմակերպիչներին նման նախաձեռնությամբ հանդես գալու համար: Անչափ ուրախ եմ, որ հասարակայնության հետ կապեր հաստատելու եւ իմիջի զարգացման գործում Beeline-ի ձեռքբերումները համարվում են հաջողության օրինակ, եւ կարեւորվում է մեր ընկերության փորձի ներկայացումը մարքեթինգի եւ PR-ի մասնագետներին: Երկու` միմյանց հետ փոխկապված ոլորտների ինչպես կայացած, այնպես էլ սկսնակ մասնագետների հետ այսօրվա հանդիպումն ինձ համար հետաքրքիր եւ արժեքավոր փորձ էր` ձեռքբերումները եւս մեկ անգամ ամփոփելու եւ զարգացման հետագա ուղիներն ուրվագծելու համար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Հասարակայնության հետ կապերի ղեկավար Տաթեւ Այրումյանը:
Հանդիպումն ավարտվել է հատուկ դասախոսությամբ, որի ընթացքում, Հայաստանում գործող ընկերության օրինակով, ներկայացվել է հաջողված բիզնես սկսելու համար անվճար մարքեթինգային գործիքների կիրառումը:

17:27 | 22.02.16 | News | 5531
Public Relations Manager of Beeline Armenia Tatev Ayrumyan conducted a lecture on “Innovative approaches and gadgets in PR” within “Marketing as a business stimulus” professional meeting.
The meeting was organized by Global Media Lab and within “Marketers Community” project that is the best in Armenia in its discipline.
Tatev Ayrumyan presented conventional PR methods and mechanisms, innovative methods and usage of basic gadgets utilized in Beeline to master class participants: she shared with her personal experience of reaching goals and success story.
“First of all I would like to thank the organizers of the meeting for the initiative. I am very happy that Beeline’s achievements in establishing and developing relations with the public image is an example of success, and I attach importance to presenting our company’s experience to marketing and PR- specialists. The meeting with established as well as young specialists of 2 closely related spheres was a valuable experience for me to summarize the achievements once again and outline ways of further development”, said Public Relations Manager of Beeline Armenia Tatev Ayrumyan.
The meeting ended with a special lecture during which, following the example of an Armenian company, free use of successful business marketing tools was presented.