17:18 | 13.08.15 | Նորություններ | 3435
Այժմ Beeline բջջային կապի բոլոր բաժանորդները կարող են էլեկտրոնային փոստի միջոցով ստանալ անվճար տեղեկատվություն իրենց համար առավել շահավետ եւ հարմար սակագնային փաթեթի վերաբերյալ:
Խորհրդատվություն ստանալու համար բաժանորդը պետք է իր էլեկտրոնային փոստի հասցեն ուղարկի 2210 անվճար կարճ համարին, որից հետո նա նշված հասցեով կստանա իր համար առավել հարմար սակագնային փաթեթի նկարագրությունը:
Սակագնային փաթեթն առաջարկվում է նախորդ ամսվա ընթացքում բաժանորդի կողմից օգտագործված ծառայությունների ծավալի հիման վրա՝ Beeline ցանցում եւ ՀՀ, ԼՂՀ բջջային ու ֆիքսված ցանցերում օգտագործված խոսելաժամանակ, SMS-հաղորդագրությունների քանակ եւ օգտագործված ինտերնետի ծավալ։
«Բաժանորդների պահանջները բավարարելու նպատակով մեր ընկերությունն առաջարկում է բազմաթիվ սակագնային փաթեթներ եւ ծառայություններ, որոնցից մեր հաճախորդները գտնում են իրենց համար առավել հարմար տարբերակը: Եթե նախկինում բաժանորդները սակագնային փաթեթն ընտրում էին ինքնուրույն կամ ընկերների եւ հարազատների խորհրդով, ապա այժմ «Սակագնային խորհրդատու»-ն պատրաստ է այս ամենն իրականացնել Beeline-ի բոլոր հաճախորդների համար` առաջարկելով ամենաշահավետ սակագնային փաթեթը, - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

17:18 | 13.08.15 | Новости | 5392
Теперь все абоненты мобильной связи Beeline смогут получать бесплатную информацию о наиболее выгодном и оптимальном для них тарифном плане на свою электронную почту.
Для получения консультации абонент должен отправить адрес своей электронной почты на бесплатный короткий номер 2210, после чего он получит описание самого удобного и подходящего тарифного плана на указанный адрес.
Тарифный план предлагается на основании объема услуг, использованных абонентом в течение предыдущего месяца: разговорного времени в сети Beeline, на другие мобильные и фиксированные сети Армении и Арцаха, количества SMS-сообщений, а также использованного интернета.
«Для того чтобы удовлетворить потребности абонентов, в арсенале компании есть множество тарифов и услуг, из которых любой клиент найдет себе предложение по вкусу. И если раньше выбор тарифного плана делался в основном самостоятельно или по совету друзей и близких, то теперь наш «Тарифный консультант» готов сделать это для любого абонента Beeline, предложив самый выгодный для него тарифный план», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.