17:05 | 01.07.15 | Նորություններ | 7655
Այսօր` ժամը 17։00-ից սկսած, սմարթֆոններ եւ պլանշետային համակարգիչներ կարելի է ձեռք բերել Երեւանի, Վանաձորի, Գյումրիի եւ Էջմիածնի Beeline հինգ վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներից։
Beeline-ում նշել են, որ յուրաքանչյուր վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում գնորդներին  սպասվում է անակնկալ։ Հաճախորդները սմարթֆոն գնելիս անվճար կստանան Beeline «գեղեցիկ» հեռախոսահամար, իսկ համակարգչային պլանշետի դեպքում՝ հատուկ պատյան: Հուլիսի 2-ից վաճառքները կմեկնարկեն Beeline վաճառքի եւ սպասարկման բոլոր գրասենյակներում։
Նոր Beeline սարքավորումների տեսականին ներառում է  Beeline Smart Pro եւ Beeline Smart Dual սմարթֆոնները եւ Beeline Tab Pro պլանշետային համակարգիչը։
«Ընդառաջ գնալով մեր հաճախորդների բազմաթիվ խնդրանքներին` մենք ընդլայնել ենք բրենդային սմարթֆոնների տեսականին եւ առաջին անգամ Հայաստանում առաջարկում ենք բրենդային պլանշետներ։ Սարքավորումների տեսականին ներառում է արդեն մեր հաճախորդներին ծանոթ Beeline Smart–ը, բայց արդեն երկու SIM-քարտի հնարավորությամբ։ Ամենախստապահանջ հաճախորդներին հասանելի է 4'5 էկրան անկյունագծով Beeline Smart Pro՝ բարելավված տեխնիկական առանձնահատկություններով եւ նորաոճ դիզայնով։ Ինչպես նախկինում, այժմ նույնպես Beeline-ը բջջային սարքավորումների վաճառքի ժամանակ հիմնական ուշադրությունը դարձնում է սարքավորումների որակին, պարզ եւ հարմար ծառայությունների տրամադրմանը եւ շուկայում լավագույն գնին»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Beeline Smart Dual սմարթֆոնը երկու SIM-քարտի հնարավորությամբ հասանելի է 33900 դրամով, իսկ Beeline Smart Pro՝ 49 900 դրամով։ Սմարթֆոնների գնորդները երեք ամիս շարունակ հնարավորություն ունեն ամսական անվճար ստանալ 1 GB գերարագ ինտերնետ եւ Beeline ցանցի ներսում անսահմանափակ զանգերի հնարավորություն։
Beeline Tab Pro պլանշետային համակարգիչի արժեքն է 49 900 դրամ։ Գնորդները կստանան 5 GB բջջային ինտերնետ եւ մեկ ամիս «Infinity 512» սակագնային փաթեթին անվճար բաժանորդագրության հնարավորություն:

17:05 | 01.07.15 | Новости | 9739
Beeline объявляет о старте продаж новых брендированных смартфонов и планшетов. Сегодня, начиная с 17:00 смартфоны и планшеты можно приобрести в пяти офисах продаж и обслуживания Beeline в Ереване, Ванадзоре, Гюмрии Эчмиадзине.
Покупателей, в каждом из офисов, сегодня ждут приятные сюрпризы. Покупатели смартфонов получат в подарок «красивые» номера Beeline, а покупатели планшетов – чехол. Кроме этого, среди покупателей в каждом из 5-ти офисов, сегодня будет разыгран специальный приз. С завтрашнего дня продажи стартуют во всех офисах Beeline в Армении.
Новый ассортимент брендированных девайсов Beeline включает: смартфоны Beeline Smart Pro! и Beeline Smart Dual, а также планшет Beeline Tab Pro.
«По многочисленным просьбам клиентов мы расширяем ассортимент брендированных телефонов и впервые в Армении предлагаем брендированные планшеты. Обновленная линейка девайсов включает уже известный нашим клиентам смартфон Beeline Smart, но с возможностью установить 2 SIM-карты. Самым взыскательным клиентам теперь доступен улучшенный смартфон Beeline Smart Pro с дисплеем в 4'5 дюйма, улучшенными техническими характеристиками и отличным эргономичным дизайном. Как и раньше, основное внимание в продаже мобильных девайсов Beeline уделяет качеству техники, подключению простых и удобных услуг и лучшей цене на рынке», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Смартфон Beeline Smart Dual с двумя sim-картами доступен по цене 33 900 драмов, а Beeline Smart Pro – по цене 49 900 драмов. Покупатели смартфонов в течение 3 месяцев будут ежемесячно бесплатно получать по 1 ГБ мобильного интернета и возможность неограниченных звонков в сети Beeline.
Стоимость планшета Beeline Tab Pro – 49 900 драмов. Покупатели получат 5 Гб высокоскоростного мобильного интернета и бесплатную подписку на месяц к популярному тарифному плану «Инфинити 512».