17:18 | 25.05.15 | Նորություններ | 3489
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ բաժանորդագրվելով STARTPHONE հետվճարային սակագնային պլանին 24 ամսով, Alcatel One Touch POP C7 սմարթֆոնը կարելի է ձեռք բերել 1 դրամով:
Նշված ժամկետով սակագնային պլանին բաժանորդագրվելով՝ 5900 դրամ ամսավճարի դիմաց բաժանորդը ստանում է.
•    ամսական 5000 ներցանցային րոպե խոսելաժամանակ,
•    ամսական 2000 ՄԲ ինտերնետ,
•    ամսական 200 ներցանցային SMS հաղորդագրություն ուղարկելու հնարավորություն:
«Բաժանորդներին հարմարավետ պայմաններով սմարթֆոններ հասանելի դարձնելը մեր ընկերության ռազմավարության կարեւոր ուղղություններից է: Դրանով մենք պայմաններ ենք ստեղծում, որ ավելի մեծ թվով բաժանորդներ կարողանան օգտվել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գերժամանակակից ցանցի հնարավորություններից: Այս առաջարկը հերթական քայլն է` ուղղված այդ նպատակի իրականացմանը»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

17:18 | 25.05.15 | News | 3914
Now, by subscribing to VivaCell-MTS’ “STARTPHONE” postpaid tariff plan for 24 months one can get the Alcatel One Touch POP C7 smartphone for AMD 1.
When subscribing to the tariff plan for 24 months, for AMD 5900 monthly fee, which is offered only with Alcatel One Touch POP C7 smartphone, the subscriber gets:
•    5000 on-net minutes per month
•    2000 MB of Internet per month
•    200 on-net SMS per month
“Offering the subscribers smartphones on affordable conditions is among the key directions of our Company’s strategy.  By that we enable an even larger number of subscribers to take advantage of the opportunities of VivaCell-MTS state-of-the-art network. This offer is just another step towards achieving that objective,” VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian noted.