17:18 | 25.05.15 | Նորություններ | 3489
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ բաժանորդագրվելով STARTPHONE հետվճարային սակագնային պլանին 24 ամսով, Alcatel One Touch POP C7 սմարթֆոնը կարելի է ձեռք բերել 1 դրամով:
Նշված ժամկետով սակագնային պլանին բաժանորդագրվելով՝ 5900 դրամ ամսավճարի դիմաց բաժանորդը ստանում է.
•    ամսական 5000 ներցանցային րոպե խոսելաժամանակ,
•    ամսական 2000 ՄԲ ինտերնետ,
•    ամսական 200 ներցանցային SMS հաղորդագրություն ուղարկելու հնարավորություն:
«Բաժանորդներին հարմարավետ պայմաններով սմարթֆոններ հասանելի դարձնելը մեր ընկերության ռազմավարության կարեւոր ուղղություններից է: Դրանով մենք պայմաններ ենք ստեղծում, որ ավելի մեծ թվով բաժանորդներ կարողանան օգտվել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գերժամանակակից ցանցի հնարավորություններից: Այս առաջարկը հերթական քայլն է` ուղղված այդ նպատակի իրականացմանը»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

17:18 | 25.05.15 | Новости | 3984
ВиваСелл-МТС сообщает, что при оформлении подписки на постоплатный тарифный план STARTPHONE на 24 месяца смартфон Alcatel One Touch POP C7 можно будет приобрести за 1 драм.
Абонентам, подписавшимся на данный тарифный план, за 5900 драмов ежемесячно будет предоставляться
•    5000 минут разговоров внутри сети,
•    2000 Мб интернета,
•    200 SMS-сообщений внутри сети.
«Одно из важнейших направлений деятельности нашей компании – сделать смартфоны доступными для наших абонентов на удобных условиях. Таким образом, мы создаем условия, чтобы как можно больше абонентов могли пользоваться сверхсовременными возможностями сети ВиваСелл-МТС. Это предложение – очередной шаг в данном направлении»,- сказал гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.