14:31 | 16.04.15 | Նորություններ | 2830
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը որպես հրավիրյալ դասախոս հյուրընկալվել է Երեւանի` Արտաշես Շահինյանի անվան ֆիզիկամաթեմատիկական մասնագիտացված դպրոցում:
Ինտերակտիվ դասախոսության ընթացքում դպրոցի 9-ից 12-րդ դասարանի աշակերտները ծանոթացել են ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ստեղծման, անցած դժվարին ուղու, կայացման եւ հաջողության հասնելու պատմությանը:
«Ապավինեք միայն սեփական ուժերին, ինքներդ կերտեք ձեր ապագան, անցեք դժվարությունների միջով եւ ձեռք բերած փորձն օգտագործեք առաջ շարժվելու, նպատակին հասնելու համար: Ոչինչ միանգամից չի լինում. անհրաժեշտ են համբերություն եւ աշխատանք»,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:
«Բիզնես, որն ունի առաքելություն» ծրագրի շրջանակում Ռալֆ Յիրիկյանն արդեն դասախոսություններով հանդես է եկել ինչպես Երեւանի, այնպես էլ մարզերի ուսումնական հաստատություններում:

14:31 | 16.04.15 | Новости | 4483
Генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян в качестве приглашенного лектора выступил в Физико-математической специальной школе имени А. Шагиняна.
В ходе интерактивной лекции учащиеся 9-12 классов ознакомились с историей создания ВиваСелл-МТС, ее становления и успеха.
«Полагайтесь только на собственные силы, сами создавайте свое будущее, проходите через сложности и используйте приобретенный опыт, чтобы двигаться вперед и достигать своих целей. Ничего не получается сразу: необходимы труд и терпение», - сказал Ральф Йирикян.
В рамках программы «Бизнес, имеющий миссию» Ральф Йирикян уже выступил несколькими с лекциями в учебных заведениях Еревана и регионов страны.