15:56 | 23.10.14 | Նորություններ | 3091
Beeline-ը հայտարարել է «Վստահության րոպեներ» ծառայության շրջանակում անցկացվող ակցիայի ժամկետի երկարաձգման մասին: Ակցիայի շրջանակում «Վստահության րոպեներ» ծառայությունից օգտվող բաժանորդներին տրամադրվող գումարի չափը կրկնապատկվել է` կազմելով 200 դրամից մինչեւ 6000 դրամ:
Բջջային կապի կանխավճարային համակարգի բաժանորդները հնարավորություն կունենան օգտվել ակցիայից մինչեւ 2015թ. մարտի 31-ը:
«Մենք գիտակցում ենք, որ ծառայությունների որակի բարելավմանը զուգահեռ պետք է նաեւ ապահովել դրանց առավելագույն հարմարավետությունն ու հասանելիությունը մեր բաժանորդների համար: Հետեւելով այս մոտեցմանը` մենք որոշեցինք երկարաձգել «Վստահության րոպեներ» ծառայության շրջանակում անցկացվող ակցիայի ժամկետը, որպեսզի բաժանորդները հնարավորություն ունենան օգտվել մեր պարզ ու հարմար ծառայություններից անգամ նվազագույն հաշվեկշռի դեպքում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Վստահության րոպեներ» ծառայության շրջանակում տրամադրվող գումարի չափը կախված է վերջին երեք ամիսների ընթացքում բաժանորդի կողմից ծառայությունների համար ծախսված գումարից: «Վստահության րոպեներ» կարելի է ստանալ ինչպես տեղական ցանցում, այնպես էլ ռոումինգում` հավաքելով *141# USSD հրահանգը, ուղարկելով 141 տեքստով SMS հաղորդագրություն 0674 համարին կամ զանգահարելով 064046 համարին: Փոխանցված գումարի գործողության ժամկետը 3 օր է ՀՀ տարածքում, իսկ ռոումինգում գտնվելիս այն կտրամադրվի բաժանորդին 7 օր ժամանակահատվածով: Նշված ժամանակահատվածի ավարտից հետո «Վստահության րոպեներ»-ի գումարն ավտոմատ կերպով կգանձվի բաժանորդի հաշվեկշռից, նույնիսկ եթե հաշվի վրա միջոցներ դեռ չկան:

15:56 | 23.10.14 | Новости | 3773
Предоставляемая по услуге «Доверительный платеж» сумма удвоена и составляет от 200 до 6000 драмов. Абоненты предоплатой системы расчетов мобильной связи Beeline могут продолжать пользоваться акцией до 31 марта 2015 года.
«Мы осознаем, что вместе с улучшением качества услуг необходимо также обеспечивать их максимальное удобство и доступность для наших абонентов. Следуя этому подходу, мы решили продлить срок акции в рамках услуги «Доверительный платеж» для того, чтобы абоненты Beeline могли пользоваться нашими простыми и удобными услугами даже при минимальном балансе»,- отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Сумма, предоставляемая услугой «Доверительный платеж», зависит от величины расходов абонента за последние три месяца. Получить «Доверительный платеж» как в домашней сети, так и в роуминге можно, набрав USSD-запрос *141#, позвонив по номеру 064046 или отправив SMS с текстом 141 на номер 0674. Срок действия начисленной суммы на территории Армении составляет 3 дня, а в роуминге - 7 дней, по истечении которых сумма «Доверительного платежа» будет списана со счета абонента автоматически, даже при нулевом балансе. Услуга доступна абонентам, пользующимся мобильной связью Beeline не менее 3-х месяцев.