17:23 | 14.10.14 | Նորություններ | 3157
Beeline-ը հայտարարել է «MegaPro» ծառայության անսահմանափակ գերարագ բջջային ինտերնետի ծավալների ավելացման մասին: Այժմ բաժանորդները կարող են օգտվել օրական մինչեւ 110 ՄԲ անսահմանափակ բջջային ինտերնետից` առանց արագության սահմանափակման: 110 ՄԲ-ը սպառելուց հետո գործում է արագության սահմանափակում մինչեւ 256 կբ/վրկ:
«MegaPro» ծառայության բջջային ինտերնետի ծավալի ավելացման որոշումը նախեւառաջ պայմանավորված է մեր բաժանորդների շրջանում այս ծառայության լայն կիրառման եւ բջջային ինտերնետի օգտագործողների թվի ավելացման հետ: Հաճախորդների մասին հոգ տանելը Beeline-ի գլխավոր առաջնահերթություններից է: Մենք կշարունակենք մեր առաջարկների բարելավումը` դարձնելով դրանք առավելագույնս պարզ եւ հարմար մեր հաճախորդների համար», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«MegaPro» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել` զանգահարելով 0674900 համարին, հավաքելով *110*900# USSD-հրահանգը կամ ուղարկելով 900 տեքստով SMS-հաղորդագրությունը 0674 համարին:
«MegaPro» ծառայությունը հասանելի է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բոլոր սակագնային փաթեթների բաժանորդներին` բացառությամբ շարժական ինտերնետի «Բազային», «Գիշերային», «Անսահմանափակ», «Ստեպ», «Infinity 512» եւ «Infinity 1024» ՍՓ-ների բաժանորդներին:

17:23 | 14.10.14 | Новости | 5067
Beeline объявил сегодня об увеличении объема высокоскоростного мобильного интернета в рамках услуги MegaPro. Теперь абоненты могут пользоваться безлимитным мобильным интернетом без ограничения скорости до 110 МБ в день, вместо прежних 90 МБ. После использования этого объема скорость доступа в интернет составит до 256 Кб/с.
«Решение об увеличении объема мобильного интернета MegaPro было в первую очередь связано с растущей популярностью этого сервиса среди наших абонентов и значительным увеличением пользователей мобильного интернета. Забота о клиентах является одним из главных приоритетов Beeline. Мы и дальше продолжим улучшать наши предложения, делая их максимально простыми и удобными для наших клиентов», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Услугу безлимитного мобильного интернета MegaPro можно активировать, позвонив по номеру 0674900, набрав USSD-запрос *110*900# или отправив SMS с текстом 900 на номер 0674.
Услуга MegaPro доступна всем абонентам предоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline, за исключением абонентов тарифных планов «Базовый», «Ночной», «Безлимитный», «Степ», Infinity 512 и Infinity 1024.