Orange-ը ներկայացրեց երկու նոր առաջարկ
Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօր Orange-ը ՈՒԵՖԱ ԵՎՐՈ 2012-ի գործընկերության շրջանակներում ներկայացրեց երկու նոր առաջարկ իր ձայնային եւ ինտերնետ ծառայությունների բաժանորդների համար:
Այսօրվանից մինչեւ մայիսի 30-ը, Orange-ի կանխավճարային ձայնային ծառայությունների այն բոլոր բաժանորդները, ովքեր կլիցքավորեն հաշիվը 500 եւ ավելի դրամով, եւ որոնց լիցքավորումը կլինի հերթական 50,000-րդը, կստանան Sony Ericsson Live with Walkman սմարթֆոն, իսկ նա, ում լիցքավորած գումարն այդ ժամանակահատվածի համար կլինի ամենամեծը, կստանա Եվրոպայի ֆուտբոլի առաջնության եզրափակիչ խաղի ուղեգիր երկու հոգու համար:
Բոլոր նրանք, ովքեր մինչեւ Եվրոպայի առաջնության ավարտը` հուլիսի 1-ը, մեկ տարով կբաժանորդագրվեն Ինտերնետ Հիմա 9 000, 11 000, 20 000 կամ MyFi 10 000, 12 000, 21 000 սակագնային պլաններից որեւէ մեկին կամ մեկ տարով կերկարացնեն իրենց առկա բաժանորդային պայմանագիրը, հաջորդ 12 ամիսների ընթացքում կստանան գերարագ ինտերնետի կրկնակի ծավալ:
«Եվրոպայի առաջնությանը մնացել են հաշված օրեր: Մենք գիտենք, որ այն լինելու է տարվա ֆուտբոլային իրադարձությունը, եւ հատուկ այս առաջնության համար մեկնարկող այս բազմաթիվ առաջարկների, մրցույթների միջոցով մենք աջակցում ենք բոլոր ֆուտբոլասերների սպորտային խանդավառությանը: Մենք հավատում ենք, որ բազմաթիվ գրավիչ մրցույթների, առաջարկների եւ ծառայությունների միջոցով կկարողանանք մեր բաժանորդների եւ հայ ֆուտբոլասերների համար իսկական տոն դարձնել այս իսկապես մեծ ֆուտբոլային իրադարձությունը , ինչպես ողջ Եվրոպայում», - ասաց  Orange Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:

16:47 | 15.05.12 | Новости | 5381
Ереван/Медиамакс/. Orange представил сегодня два новых предложения для абонентов голосовой и интернет связи в рамках партнерства УЕФА ЕВРО 2012.
С сегодняшнего дня до 30 мая все те абоненты предоплатных голосовых услуг Orange, которые пополнят счет на 500 и более драмов и чье пополнение баланса будет очередным 50-тысячным, получат смартфон Sony Ericsson Live with Walkman, а тот, у кого за этот период сумма пополнения будет самой большой, получит путевку на финальную игру Чемпионата Европы на двоих.
Все те, кто до завершения Чемпионата Европы – 1 июля - приобретут годовую подписку на один из тарифных планов Интернет Сейчас  9 000, 11 000, 20 000 или MyFi 10 000, 12 000, 21 000 либо представят свой действующий договор на год, получат двойной объем сверхбыстрого интернета в следующем году.
“До Чемпионата Европы остались считанные дни. Мы знаем, что это будет футбольное событие года, и благодаря многочисленным предложениям, конкурсам, стартовавшим специально для этого чемпионата, мы содействуем футбольному энтузиазму всех болельщиков. Мы верим, что посредством многочисленных привлекательных конкурсов, предложений и услуг мы сможем сделать это действительно большое футбольное событие праздником для наших абонентов и армянских любителей футбола, как и во всей Европе”,- сказал гендиректор Оранж Армения Бруно Дютуа.