12:15 | 08.05.12 | Նորություններ | 2590
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) շնորհավորում է Հայրենական Մեծ Պատերազմի բոլոր վետերաններին Հաղթանակի Օրվա առթիվ եւ հայտարարում «Զանգ զինակցին» տոնական ակցիայի անցկացման մասին:
Ակցիայի շրջանակում մայիսի 9-ին «Հաղթանակ» զբոսայգում Հայրենական Մեծ Պատերազմի վետերանները հնարավորություն կունենան անվճար զանգահարելու իրենց մարտական ընկերներին, հարազատներին եւ մտերիմներին` աշխարհի ցանկացած երկիր, հայտնել են ընկերությունում:
Պաշտոնական միջոցառումներից հետո ընկերության ներկայացուցիչները շնորհավորելու են վետերաններին եւ առաջարկելու զանգահարել իրենց զինակիցներին, նրանց ընտանիքների անդամներին եւ շնորհավորել տոնի առթիվ:
«Ուրախ եմ ԱրմենՏել-ի անունից շնորհավորել Հայրենական Մեծ Պատերազմի բոլոր վետերաններին Հաղթանակի Օրվա առթիվ: «Զանգ զինակցին» տոնական ակցիայի անցկացումը մեր ընկերության համար դարձել է բարի ավանդույթ եւ շատ հաճելի է, որ այդ օրը յուրաքանչյուր վետերան կարող է հիշել հաղթանակները, կիսվել ուրախությամբ եւ շնորհավորել ընկերներին, նույնիսկ եթե նրանց բաժանում են հազարավոր կիլոմետրեր», - նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

12:15 | 08.05.12 | News | 2615
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” (Beeline trademark) congratulated all the veterans of the Great Patriotic War on the Victory Day today and announced holding of “Call to a Brother-Soldier” festive special offer.
As part of the special offer, on May 9 veterans of the Great Patriotic War will be able to make free calls to their brothers-soldiers, friends and relatives living in any spot of the world at the Victory Park in Yerevan, the company reported.
“ArmenTel” representatives will congratulate veterans after the official solemn events at the Victory Park and offer them calling on the mobile phone to their brother-soldiers and their family members and congratulate them on the holiday.
“I am happy to congratulate all the veterans of the Great Patriotic War on the bright holiday of the Victory Day on behalf of “ArmenTel”. Holding of “Call to a Brother-Soldier” special offer devoted to the Victory Day has become our company’s nice tradition and I am especially pleased to say that each veteran can remember his days of previous victories with their brother officers this day, share his joy and congratulate his friends even they are thousands of kilometers away, noted the company’s CEO Igor Klimko.