15:21 | 25.04.12 | Նորություններ | 4803
Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօր հայտնի է դարձել Օրանժ Արմենիա-ի բաժանորդը, ով ստացել էր ապրիլի 16-ից 22-ը ընկած ժամանակահատվածի 50,000-րդ միջազգային հեռախոսազանգը:
Նա Արտաշատում բնակվող Արմեն Ստեփանյանն է, ում զանգահարել էր ԱՄՆ-ում բնակվող իր քույրը: Արմեն Ստեփանյանը կստանա Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներ մեկնելու օդանավի երկու տոմս, հայտնել են ընկերությունում:
«Շնորհավորում ենք Արմենին, որն արդեն երկրորդ բաժանորդն է, ով անակնկալ ճամփորդություն է ստանում Orange-ից: Մոտակա շաբաթների ընթացքում մենք շարունակելու ենք ամեն երկուշաբթի օրվանից հաշվել մուտքային միջազգային զանգերը, այնպես որ դեռ շատ հաջողակներ են գրացվելու: Մեր մյուս բաժանորդներին պարզապես խորհուրդ կտանք խրախուսել արտերկրում ապրող իրենց ազգականներին ու մտերիմներին ավելի հաճախ զանգահարել իրենց Orange համարին»,- ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:
Մինչեւ հունիսի 3-ը ամեն շաբաթ Orange-ի այն բաժանորդը, ով ստացել է յուրաքանչյուր շաբաթվա առնվազն 1 րոպե տեւողությամբ 50,000-րդ միջազգային զանգը, կստանա օդանավի երկու տոմս դեպի այն երկիրը, որտեղից ստացել է այդ հեռախոսազանգը: Ապրիլի 9-ից 15-ի շաբաթվա 50,000-րդ միջազգային զանգը բաժին էր ընկել Ժաննա Բայանդուրյանին, ով արդեն մեկնել է Ռուսաստան:

Ереван/Медиамакс/. Сегодня было объявлено имя абонента Orange Armenia, получившего 50-тысячный международный звонок в период с 16 по 22 апреля.
Им стал житель Арташата Армен Степанян, которому позвонила его сестра, проживающая в США. Армен Степанян получит 2 билета на самолет в США, сообщили в компании.
«Поздравляем Армена, который стал вторым абонентом, получившим в подарок путешествие от Orange. В ближайшие недели мы продолжим отсчитывать входящие звонки из-за рубежа и определять счастливчиков. Советуем нашим  абонентам поощрять своих друзей и родственников, проживающих за рубежом, почаще звонить им», - сказал гендиректор Orange Armenia Бруно Дютуа.
Каждую неделю до 3 июня абонент Orange, получивший 50-тысячный звонок из-за рубежа длительностью минимум в минуту, получит 2 авиабилета в ту страну, откуда исходил звонок. Первым счастливчиком акции стала Жанна Баяндурян, которая уже отправилась с Россию.