14:33 | 16.02.12 | Նորություններ | 3219
Երեւան/Մեդիամաքս/. Մարտի 29-ին մինչեւ ապրիլի 7-ը Սիլիկոնյան հովտի Startup Monthly բիզնես-արագացուցիչը Մոսկվայում Օլիմպիադա կանցկացնի: Տարածաշրջանային փուլի հաղթողները հնարավորություն կունենան մասնակցելու Startup Year միջազգային սկսնակ ձեռնարկությունների մրցաշարին:
Ինչպես հաղորդում է Habrahabr.ru-ն, մարտի 29-ին եւ 31-ին Մոսկվայում կկայանա Ice Breaker Workshop-ը` բիզնեսի հիմնադիրների եւ տեխնիկական մասնագետների համար: Լավագույն թիմերը կկարողանան մասնակցել Pitch Accelerator Workshop-ին, վերապատրաստվել Startup Monthly դպրոցի լավագույն մենթորների մոտ եւ միգուցե դառնալ լավագույն նախագիծը, որին հնարավորություն կընձեռվի անվճար վերապատրաստվել եւ հետագա ներդրումներ գտնել Սիլիկոնյան հովտում:
Ապրիլի 5-ին եւ 7-ին Մոսկվայում կանցկացվի Pitch Accelerator Workshop-ը` նախագծի մոդելը ունեցող IT-գործարարների եւ Ice Breaker Workshop-ից ընտրված լավագույն թիմեր համար:

14:33 | 16.02.12 | Новости | 3249
Ереван/Медиамакс/. C 29 марта по 7 апреля Startup Monthly – бизнес-акселератор из Кремниевой долины, проведет Олимпиаду в Москве. Победители регионального тура получат возможность участвовать в международном стартап-турнире Startup Year.
Как сообщает Habrahabr.ru, 29 и 31 марта в Москве состоится Ice Breaker Workshop для учредителей бизнеса и технические специалистов. Лучшие команды смогут участвовать в Pitch Accelerator Workshop, пройти обучение у лучших менторов школы Startup Monthly, и, возможно, стать лучшим проектом, который получит бесплатное обучение и дальнейшие инвестиции в Кремниевой Долине.
5 и 7 апреля в Москве пройдет Pitch Accelerator Workshop для IT-предпринимателей, имеющих прототип своего проекта, и лучших команд, отобранных из Ice Breaker Workshop.