13:59 | 17.09.09 | Նորություններ | 3502
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏելը” հայտարարել է Հայաստանի երեք խոշոր քաղաքներում նոր ձեւաչափով արագ սպասարկման գրասենյակների բացման մասին:
Վաճառքի եւ սպասարկման գործող գրասենյակներից բացի, Երեւանի, Գյումրիի եւ Վանաձորի առավել մարդաշատ վայրերում բացվել են Beeline ապրանքանիշով արագ սպասարկման գրասենյակներ, որտեղ հաճախորդները կարող են գնել SIM-քարտ կամ լիցքավորման քարտ, լիցքավորել հաշվեկշիռը կամ զանգահարել քարտֆոնով:
“Նոր գրասենյակների ձեւաչափն ընկերության բիզնեսների հաջողված ինտեգրման խորհրդանիշն է եւ թույլ է տալիս քարտֆոնը փոխակերպել սպասարկման կետի, որտեղ մատուցվում են բազմազան ծառայություններ: Արագ սպասարկման գրասենյակների շնորհիվ մենք լուծում ենք կարեւոր խնդիր` կապի միջոցի ընտրության հարցում սպառողին տալիս ենք առավելագույն ազատություն: Ոմանք պարզապես մեկ զանգ կատարելու կարիք ունեն, մյուսները կցանկանան դառնալ մեր մշտական բաժանորդը: Մեր նոր գրասենյակներում առաջարկվում են համապատասխան լուծումներ”, - նշել է “ՎիմպելԿոմի” ԱՊՀ երկրներում բիզնեսի զարգացման գծով գործադիր փոխնախագահ Դմիտրի Պլեսկոնոսը:
“Հայաստանում կապի ծառայությունների շուկան այն փուլում է, երբ հաղթում են համարձակ նորարարությունը եւ սպասարկման նոր ձեւերը: Beeline ապրանքանիշով արագ սպասարկման կրպակներն արդյունավետորեն կլրացնեն վաճառքների ցանցը եւ ավելի հարմարավետ կդարձնեն մեր ծառայությունները”, - ասել է “ԱրմենՏել” ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ներկայումս Հայաստանում գործում է “ԱրմենՏել” ՓԲԸ վաճառքի եւ սպասարկման 61 գրասենյակ եւ արագ սպասարկման 6 կրպակ: Առաջիկայում կավելանա սպասարկման կրպակների թիվը եւ կընդլայնվի մատուցվող ծառայությունների ցանկը:

Ереван /Медиамакс/. «АрменТел» объявил об открытии экспресс-офисов обслуживания в новом формате в крупнейших городах Армении.
В дополнение к действующим офисам продаж и обслуживания в ряде наиболее оживленных районов Еревана, Гюмри и Ванадзора таксофоны уступили место экспресс-офисам с торговой маркой Beeline, в которых клиенты могут приобрести SIM-карту или карту оплаты, пополнить баланс либо позвонить по таксофону.
«Новый формат офисов является символом успешной интеграции бизнесов компании и позволяет преобразовать небольшой таксофон в точку обслуживания с достаточно широким спектром услуг. Благодаря экспресс-офисам мы решаем важную задачу - предоставляем свободу при выборе способа связи для потребителя. Кому-то нужно совершить один звонок, а кто-то захочет пользоваться нашей связью на постоянной основе - для любого человека найдется решение в универсальных офисах нового формата», - отметил исполнительный вице-президент «ВымпелКом» по развитию бизнеса в странах СНГ Дмитрий Плесконос.
«Развитие армянского рынка услуг связи находится на том этапе, когда побеждает тот, кто не боится экспериментировать и предлагать клиентам новые способы обслуживания. Экспресс-офисы нового формата эффективно дополнят существующую сеть продаж и сделают сервис под брендом Beeline еще более удобным для наших абонентов», - сказал гендиректор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Сегодня в Армении действует 61 офис продаж и обслуживания и 6 экспресс-офисов ЗАО «АрменТел». В ближайшее время количество экспресс-офисов будет увеличено и расширится спектр оказываемых ими услуг.